З Божим благословенням у новий навчальний рік

Дата: 04.09.2023 15:21

День знань. Цього року світло вересневого свята затьмарене війною, розв'язаною росією. Проте, попри російську агресію, учні та працівники навчального закладу не залишились без свята. Всім колективом за старою доброю традицією вишикувались вони на урочисту лінійку. Велика учнівська родина поповнилась цього року 200 першокурсниками, які вже з першого дня відчули тепло і турботу про себе.

Все було: хвилювання, квіти, напутні слова, перший дзвоник нового навчального року... Проникливі слова вітань на адресу здобувачів освіти та всіх працівників лунали з уст директора навчального закладу Ігоря Баранюка, протоієрея Івана Пукаса, настоятеля храму святих Павла і Петра. Учням та педагогам були вручені нагороди за досягнуті успіхи та перемоги у всеукраїнських та обласних конкурсах.

З Божим благословенням, з надією на мир розпочався новий навчальний рік. Нехай же він принесе лиш миті радості й гордості за нові знання та звершення, нехай, нарешті, прийде довгоочікуваний мир на нашу землю!

Щасливого початку нового навчального року!