Виховна година з елементами тренінгу на тему "Ваше здоров'я у ваших руках"

Дата: 16.09.2022 15:16

Найдорожче, що може дати природа людині - це здоров'я. У народі є прекрасна приказка "Бережи здоров'я змолоду". Ця тема є досить актуальна на даний час.

15.09.2022 р. в рамках Олімпійського тижня класний керівник групи №11 з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобі (категорія «С»)" Світлана СТАДНІЙЧУК провела виховну годину з елементами тренінгу на тему "Ваше здоров'я у ваших руках".

Мета заходу - навчити учнів берегти й примножувати своє найбільше багатство - здоров'я. В різних цікавих ігрових формах учні пригадали корисні звички,які допомагають зміцнити здоров'я та давали поради, як позбутися шкідливих звичок.
Керівник групи заохочувала учнів вести здоровий спосіб життя та займатись фізкультурою, спортом.