Цілий світ на тарілці

Дата: 21.02.2024 15:11

Естафету проведення тижня 21 лютого 2024 року продовжила викладач спеціальних дисциплін Безпалько О. В., яка провела у групі №24 відкритий виховний захід-бесіду з елементами гри з теми «Цілий світ на тарілці».

Проведення заходу планувалося в кабінеті № 404. Але війна внесла свої корективи, і захід проводився в укритті під час повітряної тривоги. Колектив навчального закладу в дружній творчій атмосфері обговорив питання здорового харчування сучасної людини в наш буремний час.

Під час заходу акцентувалася увага на формуванні  в учнів життєвих та професійних компетентностей. Здобувачі освіти багато нового та цікавого дізналися про складові компоненти їжі, про корисну їжу та її вплив на зміцнення і збереження здоров’я.

Учні зробили висновок, що між правильним харчування і здоров’ям існує нерозривний зв’язок.