Державний кваліфікаційний іспит з професії "Кухар, кондитер"

Дата: 26.06.2023 14:53

26 червня учні групи №34 складали державний кваліфікаційний іспит з професії "Кухар, кондитер" (майстер виробничого навчання Очеретнюк Ганна Юріївна).
З хвилюванням і надією чекали вони цього дня. Три роки навчання і практики принесли свої позитивні результати. Майже всі учні показали високий рівень підготовки. Вони продемонстрували свої професійні вміння і навики, проявили креативність і творчість, здивували присутніх винахідливістю та завзятістю. За результатами захисту члени державної кваліфікаційної комісії позитивно оцінили напрацювання учнів.
Вітаємо наших випускиків з успішним проходженням ДКА і бажаємо їм мирного неба над головою, самореалізації, наполегливості та успіху на професійному шляху!