23 травня в Україні День Героїв

Дата: 23.05.2023 14:33

23 травня в Україні відзначають День Героїв - це день вшанування пам'яті всіх українців, які присвятили своє життя у боротьбі за волю й незалежність української держави. Учні навчального закладу в цей день вшанували пам'ять загиблих випускників навчального, які боронили, захищали Україну і віддали найдорожче - життя.
Для здобувачів освіти, педагоги Світлана СТАДНІЙЧУК та Олександр ЗАГОРОВСЬКИЙ  підготували пам'ятні матеріали. Учні прониклись співчуттям і болем до родин наших героїв, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
"Слава Україні - Героям Слава!"

" Україна понад усе! "