Ми діти твої, Україно!

Дата: 01.06.2023 14:32

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Сьогодні в ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр ПТО" була проведена лінійка приурочена до Дня захисту дітей. З привітальним словом до здобувачів освіти звернулася заступник з виховної роботи Світлана ВОЗНЮК. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих дітей внаслідок російської агресії. Також керівником фізичного виховання  Анатолієм КАЛАЧИКОМ був проведений благодійний забіг серед учнів та педагогів, де на усіх учасників на фініші чекав солодкий сюрприз.