Конкурс фахової майстерності з професії «Перукар (перукар-модельєр)» серед учнів груп №25 та №35

Дата: 23.03.2023 14:07

Сучасний перукар може створити стильний і неповторний образ людини, креативно і творчо презентувати свої ідеї. Проведення конкурсів фахової майстерності сприяє розвитку і реалізації творчих і  професійних здібностей учнів, виявленню обдарованої учнівської молоді, використанню новітніх технологій, популяризації серед молоді робітничих професій.

23 береня 2023 року відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів груп №25 та №35 з професії «Перукар (перукар-модельєр)». У конкурсі взяли участь 5 здобувачок освіти. Під час теоретичного та практичного турів учасниці продемонстрували високий рівень знань та практичних вмінь, мали можливість зануритися в світ краси, моди і стилю.

За результатами оцінювання членами журі в складі заступника директора з НВР Гаврилюк Ж. А, методиста Попович Л. Г, старшого майстра Вознюка І. М.  голови методичної комісії Старохи Л. В., майстра виробничого навчання Жук М. С., перемогу здобули: І місце – Загородня Анна (25 група), ІІ місце – Глухова Аліна (25 група), ІІІ місце – Кравчук Марія (35 група).