Екскурсія в їдальню "МЦРЗ філії ЦОВ" АТ Укрзалізниця

Дата: 14.09.2022 14:05

Професій є безліч і всі вони унікальні і потрібні. Але професія кахаря особлива, так як настрій і здоров’я людини залежить від правильного і раціонального харчування. У нашому навчальному закладі учні мають змогу цьому навчитись.

Кухар - це творець доброго і здорового способу життя.

14 вересня здобувачі освіти групи №2ТУ, які обрали цю чарівну професію, разом з майстром виробничого навчання Марією ЧОРНОЮ відвідали їдальню "МЦРЗ філії ЦОВ" АТ Укрзалізниця.

Екскурсію проводила завідуюча їдальнею закладу Галина ОСТАПЧУК.

Учні мали змогу ознайомитись з виробничим процесом від заготовки продуктів до кінцевого результату.

Ідальня оснащена найсучаснішим устаткуванням. Здобувачам освіти було надзвичайно цікаво, адже це пов’язано з їх майбутньою професією.