Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін

Дата: 06.03.2023 14:00

Сьогодні розпочався предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Метою тижня є поглиблення інтересу учнів до скарбів української та світової літератури, популяризація історичних знань, розвиток пізнавального інтересу учнів до даних навчальних предметів та реалізація їхнього виховного впливу на здобувачів освіти.

Розпочала предметний тиждень викладач української мови та літератури Голембівська Л. Р., яка із учнями групи №12 провела гру-змагання «Все буде Україна!». Здобувачі освіти активно відповідали на запитання та довели, що вони є справжніми патріотами-українцями, які мріють жити без війни під мирним і чистим небом.