Засідання учнівського самоврядування «Лідер» на тему: «Моя фінансова грамотність. Види фінансових установ»

Дата: 24.03.2023 13:38

В  рамках проведення «Всесвітнього тижня грошей» у ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» відбулося чергове засідання учнівського самоврядування «Лідер» на тему: «Моя фінансова грамотність. Види фінансових установ». Збори проводила Бахіна Альона Володимирівна , яка зазначила, що просвітницька робота з молоддю є особливо важливою та перспективною з точки зору підвищення загального рівня фінансової грамотності населення. Учні дізнались багато нової та цікавої інформації: про види фінансових послуг,якими найчастіше користується населення; які питання варто поставити, щоб отримати  консультацію у працівника фінансової установи; види фінансових установ, що надають послуги  населенню.