Земля, як і сам Всесвіт, — наслідок діяльності Розуму

Дата: 08.12.2022 12:53

Безкраї глибини космосу завжди вабили людство. Ми дивимося на зоряне небо і намагаємося розгледіти в ньому натяк на те, що людина не самотня у Всесвіті.

Всі розвинені країни посилено вивчають космос і Україна не залишилася осторонь.  19 листопада – 5 грудня 1997 року Леонід Костянтинович Каденюк здійснив космічний політ у складі міжнародного екіпажу чотирьох американських астронавтів та представника Японії на американському багаторазовому транспортному космічному кораблі «Колумбія» (STS-87). Що зробило його першим українським космонавтом, який полетів у космос в незалежній Україні. Космонавт Л. К. Каденюк виконував функції вченого-біолога та брав участь у серії експериментів Інституту системних досліджень людини за тематикою «Людина та стан невагомості».

Така інформація була надана здобувачам освіти нашого закладу заступником директора з ТН Грабчак Л.І.

З космосу — Земля тендітна,

Невелика і блакитна,

І кордони непомітні —

Ніби спільно всі живуть…

Мабуть, так колись і буде,

Бо як в космос вийшли люди,

То й на Землі лад наведуть!