Виробнича практика групи №35 з професія "Перукар (перукар – модельєр)"

Дата: 17.11.2023 12:09

Серед майстрів перукарської справи спостерігається велика конкуренція. Для того щоб знайти роботу в престижному салоні, перукарю потрібно бути професіоналом своєї справи.

Під час навчання здобувачі освіти мають можливість розвивати свої творчі здібності, відкривати нові можливості, реалізовуватися та отримувати задоволення від роботи. І найбільша радість для майстра виробничого навчання, коли діти досягають високих результатів в практичному відпрацюванні програмного матеріалу.

Учні випускної групи №35 з професії «Перукар (перукар – модельєр), манікюрник» проходять виробничу практику на підприємствах сфери послуг Вінницької та Хмельницької областей згідно з укладеними договорами.

Мета практики – відпрацювання практичних прийомів та навичок для отримання кваліфікації перукар 1 класу.

Під час перевірки проходження здобувачами освіти виробничої практики майстер виробничого навчання Людмила Староха слідкує за станом виконання вимог детальної програми практики, цікавиться відгуками роботодавців про знання, вміння та навички майбутніх перукарів.