Місяць цифрової грамотності

Дата: 25.11.2021 12:45

Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 29 жовтня 2021 року №1/06-6-12121 навчальний заклад взяв активну участь в інформаційній кампанії «Місяць цифрової грамотності».
З 22.11.2021 р. по 26.11.2021 р. заступником директора з теоретичного навчання Грабчак Ларисою Іванівною та викладачем інформатики Григорицею Сергієм Михайловичем було проведено онлайн - засідання школи педагогічної майстерності та школи майстра виробничого навчання, на яких педагогів було ознайомлено із платформами Дія. Цифрова освіта, Всеукраїнською школою онлайн та з освітніми серіалами і методами їх використання.