Тиждень з професій "Перукар (перукар-модельєр)", "Манікюрник"

Дата: 08.04.2019 11:45

З 01.04.2019 р. по 05.04.2019 р. проводився тиждень з професій «Перукар (перукар-модельєр)», «Манікюрник» під девізом «Краса вимагає уваги».

У рамках тижня було проведено:

• усний журнал «Королева манікюру» (Староха Людмила Вікторівна),
  • майстер-клас «Ботокс – догляд за волоссям. Оздоровлення волосся вогнем» (Кузьмінська Наталія Костянтинівна, Староха Людмила Вікторівна),

• виставки постижерних виробів, яку підготували учні гуртка перукарської справи «Візіор» (Кузьмінська Наталія Костянтинівна), «Нейл-арт в нігтьовій естетиці» (Жук Марина Сергіївна), газет «Моя професія», учнівських рефератів та інформаційну годину «Цінуй життя» (Жук Марина Сергіївна, Кузьмінська Наталія Костянтинівна, Староха Людмила Вікторівна)

• майстер-клас «Розпис тіла хною» (Кузьмінська Н.К., Жук М.С.),

• показ мод «Креативних та вечірніх зачісок» (Кузьмінська Н.К., Староха Л.В.).