Творіть добрі справи

Дата: 07.12.2023 11:22

Війна - страшне лихо, суворе випробування, яке випало на долю нашої країни.
У цей нелегкий час  кожному українцю стало  зрозумілим, наскільки  важливими є згуртованість, доброта,  єдність, підтримка, віра у Перемогу. Тому з нагоди свят - Дня Збройних Сил України та Святого Миколая педагогічний та учнівський колективи ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» організували благодійну акцію, спрямовану на підтримку наших захисників, які проходять реабілітацію у військовому шпиталі та районній лікарні.

Педагоги та учні навчального закладу придбали для воїнів  подарунки - предмети гігієни, а також приготували запашну домашню випічку.

Як хочеться підтримати наших мужніх Героїв! Ми вдячні  їм за кожен наш спокійний день, за можливість вчитися і працювати, за наше завтра, за щасливе і мирне майбутнє. А скромні подарунки і смаколики  нехай зігріють їхні серця, нададуть їм сили, витримки, незламної віри в Перемогу та допоможуть пошвидше одужати.

Низький уклін вам,  дорогі наші Воїни!
Слава Україні! Героям Слава!