Виробнича практика групи №23 з професії "Штукатур"

Дата: 29.05.2023 11:10

Штукатур – одна із основних і почесних професій на будівництві. Саме штукатур надає будівлі привабливого вигляду, підвищує міцність споруди. Сьогодні штукатур працює з різними високоякісними сумішами за допомогою сучасних інструментів. Виконує звичайну, кольорову, декоративну штукатурки, які надають будинкам оригінальності та виразності.

Здобувачі освіти групи №23 з професії «Штукатур» проходять виробничу практику на підприємствах, установах, організаціях Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей

На робочих місцях учні виконують усі види робіт, передбачених кваліфікаційною характеристикою штукатура 2-3-4 розряду. Під керівництвом кваліфікованих майстрів учні закріплюють здобуті знання, уміння та навички з обраної професії, самостійно та якісно виконують роботи, передбачені робочими навчальними планами.