Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Вінницька область

Студентський футбол Вінниччини

Дата: 12.05.2023 11:02
Кількість переглядів: 28

Під егідою Вінницької обласної студентської асоціації футболу стартував Чемпіонат Вінницької області з міні-футболу серед студентських команд. Хмільник мав нагоду приймати зональні змагання, які відбулися 11.05.2023 року на міському стадіоні.

У змаганнях брали участь чотири колективи: ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти», Калинівський технологічний фаховий коледж, ДНЗ «Гущенецьке ВПУ», Козятинське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту. Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Учасники команди показали високий спортивний рівень майстерності.

У наполегливій боротьбі перемогу здобула команда ДНЗ «Гущенецьке ВПУ», яка буде представляти наш регіон у фінальній частині. Команда ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» виборола друге місце. Всі гравці команди та тренери отримали нагороди асоціації.