ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ  В ІІІ ЕТАПІ XIV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Дата: 24.01.2024 10:41

По всій Україні і в країнах, де живуть українці, проходить XXIV Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика, який виконує свою найголовнішу функцію - вчить любові до рідної мови, піднімає престиж української мови, виховує в молоді відчуття українства, патріотизму.

19 січня відбувся ІІІ (обласний) етап цих мовних змагань, переможцем яких стала учениця групи №15 Єременко Анастасія.

Вітаємо ученицю та її викладача української мови Карпік Оксану Захарівну з перемогою і бажаємо успіху в IV Всеукраїнському етапі конкурсу!