ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ  В ІІІ ЕТАПІ XIV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 17.01.2024 10:15

12 січня 2024 року відбувся обласний етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяла участь здобувачка освіти 25 групи Похила Ольга і виборола 1 місце.

Конкурс є щорічним загальнонаціональним заходом спрямованим на піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення рідної мови, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка.

Бажаємо учениці та її наставникам наснаги, натхнення, творчих успіхів та нових перемог.