Смаколики для найкращих.

Дата: 24.03.2023 10:02

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Хмільницький аграрний центр ПТО» продовжує свою волонтерську діяльність - цього разу педагоги разом із учнями приготували смачну випічку для наших захисників. Учні групи №14: Поліщук Валерія, Рябцун Сергій, Кантанюк Настя під керівництвом класного керівника Безпалько О. В. і майстра виробничого навчання Дмітрієвоі Т. І. та учні групи №34 з професії «Кондитер»: Фаріон Валерія, Коваль Іван, Скоропаденко Максим, Тищенко Павло, Іващук Інна, Шмаль Андрій із майстром виробничого навчання залюбки взялися до роботи. І навчальна лабораторія перетворилась на творчий майданчик кондитерського мистецтва. Українські струдлики і рогалики, медовик і пісочні кільця, чізкейк і тертий пиріг, конвертики з вишнями і сочники, а ще запашні пироги із маком і горохом від працівників їдальні, - усе готувалось з великою любов‘ю та вдячністю.
Любі наші захисники, смакуйте на здоров‘я!
Віримо у Збройні Сили України!
Віримо у нашу Перемогу!