Сторінками Загальної декларації  прав людини

Дата: 12.12.2023 09:40

11 грудня 2023 р. здобувачі освіти разом з класним керівником Альоною БАХІНОЮ та бібліотекарем Світланою КОСІЦЬКОЮ відвідали КЗ «Хмільницька публічна бібліотека». До уваги учнів проведена інформаційно-пізнавальна година «Сторінками Загальної декларації  прав людини».

Марія БАБІЙ та Людмила КУРИЛЮК розповіли присутнім про права людини. Учні мали можливість переглянути змістовний відеофільм «Історія прав людини». До бесіди долучилась начальник відділу «Хмільницьке бюро правової допомоги» Ганна МАРИНИЧ, яка відповідала на запитання молоді.

Людмила КУРИЛЮК  провела правову вікторину, завдяки якій учні повторили та закріпили знання з правової тематики. Всі присутні оглянули книжкову виставку «Знання законів – знання прав».

Здобувачі освіти та педагогічний колектив навчального закладу щиро вдячні організаторам за цікаву зустріч.