"Зустріч поколінь - 2019"

Дата: 03.03.2019 09:21

Рідний заклад вітав випускників різних поколінь.

Традиційно, щороку в стінах ДПТНЗ «Хмільницький аграрний цент професійно – технічної освіти»  проводиться свято спогадів, свято зустрічі з молодістю, свято яскравих вражень – вечір зустрічі випускників.

Ось і цього року 2 березня наш навчальний заклад  гостинно відкрив двері для педагогічних  працівників  минулих років та  випускників різних професій.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять, тридцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують чудові викладачі та майстри,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні училищні будні, а у «живій», невимушеній бесіді уявно пережив ще раз найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.

Свято закінчилось, а випускники ще довго спілкувались зі своїми майстрами і викладачами.

Тож, шановні випускники різних поколінь, не забувайте рідного навчального закладу, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.