Виробнича практика групи №13 з професії "Муляр"

Дата: 01.06.2023 08:31

Зараз часи, коли професія будівельника є найзатребуванішою після професії військового, коли держава потребує справжніх професіоналів своєї справи. Наш навчальний заклад готує майбутніх кваліфікованих робітників, які будуть відбудовувати і розбудовувати нашу країну.

Підготовка кваліфікованого робітника не можлива без набуття певного досвіду роботи на виробництві. Учні групи №13 проходять виробничу практику за професією «Муляр» на підприємствах і організаціях Вінницької та Хмельницької областей.

Головна мета виробничої практики – вдосконалення здобувачами освіти набутих знань, практичних навичок для досягнення встановленого рівня кваліфікації муляра третього розряду.

Під час практики учні адаптуються до виробничих умов, накопичують досвід самостійного виконання кладки з природних та штучних каменів, бетонних робіт, набувають стійких навичок під час роботи на сучасному обладнанні та із сучасними матеріалами, переймають на виробництві досвід кращих робітників.