A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Вінницька область

Всесвітній тиждень грошей

Дата: 21.03.2025 08:19
Кількість переглядів: 23

17 березня у нашому навчальному закладі розпочався Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week). Оскільки цифрові фінанси, онлайн-інструменти та можливості штучного інтелекту стрімко розвиваються, необхідно навчати здобувачів освіти правильно обирати джерела інформації, грамотно управляти грошима, вміти розпізнавати емоційні тригери й критично оцінювати джерела порад.

19.03.2025 року Альоною Володимирівною Бахіною було проведено позаурочний захід на тему: «Види шахрайства», під час якого учні дізналися про найпоширеніші форми фінансових махінацій. Соціальний педагог акцентувала увагу на важливості вміння розпізнавати шахрайські схеми в онлайн-просторі та в реальному житті, а також надала корисні поради щодо того, як убезпечити себе від обману.

20 березня 2025 року викладач фінансової грамотності Людмила Григорівна Попович та майстер виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер» Валентина Олексіївна Кіріакіді провели для здобувачів освіти позаурочний захід «Гривня - символ української нації». Учасники дізналися про історію виникнення національної валюти, ознайомилися з видатними ознайомлення з методами розпізнавання фальшивих банкнот та історія розвитку гривні протягом 30 років.

Захід сприяв розвитку фінансової грамотності, національної свідомості та зацікавленості до історії України! 

А ми продовжуємо вчити наших учнів бути обачними та свідомими з фінансових питань! 

Офіційним координатором заходів Global Money Week в Україні є Національний банк, Junior Achievement Ukraine.

Фото без опису



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено