Професійно-теоретична підготовка трактористів

Дата: 03.02.2022 08:19

03. 02. 2022 року проведено дистанційний урок з предмета КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТУ МАШИН в групі № 11 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» (викладач Ковальчук В.М.). Тема уроку «Інструменти, обладнання та пристосування для проведення ТО та ремонту сільськогосподарської техніки».

Учні розуміють, що будь-які роботи з обслуговування, ремонту техніки не обходяться без спеціального обладнання та механізмів. Тому мета заняття – ознайомлення учнів з основними, найбільш використовуваними інструментами, обладнанням, їх специфікою, технічною характеристикою, способами та методами користування в процесі ремонту та ТО; прагнення до використання сучасних моделей обладнання, які дають можливість більш точно та ефективно проводити роботи, а також дбайливе ставлення до будь-якого виду обладнання та техніки.