1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 08:08

Хай завжди в усьому світі

Буде мир і щастя дітям,

Бо народжені вони

Для життя, а не війни.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Усі вони так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне їхнє серце не було обділене цим маленьким щастям. У Міжнародний день захисту дітей педагогічний колектив ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» бажає усім міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки освітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців буде здоровим і щасливим.