Виробнича практика групи №12 з професії "Лісник"

Дата: 16.06.2023 08:04

Ліс пов’язаний з історією, культурою і побутом нашої країни. Споконвіків він був пристанищем для людей, їх домом, давав не тільки укриття, але й їжу. Багато людей вважають, що ліс – це природне середовище, хоч таке уявлення не зовсім правильне. Адже ліс – це у значній мірі творіння рук людини, яка вирощує, оберігає та за ним доглядає. Люди, які займаються цією клопіткою справою, звуться лісниками. Здобувачі освіти групи №12 з професії «Лісник» проходять виробничу практику у філії “Вінницьке лісове господарство” ДП “Ліси України”

На робочих місцях учні виконують усі види робіт, передбачених кваліфікаційною характеристикою "Лісник". Під керівництвом кваліфікованих майстрів лісу, учні закріплюють здобуті знання, уміння та навички з обраної професії, з допомогою наставників якісно виконують роботи, передбачені робочими навчальними планами.