ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Дата: 07.04.2018 16:29

5 квітня у ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр ПТО" відбувся День відкритих дверей. Для нас - це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству із майбутніми учнями нашого навчального закладу.

Для гостей була чітко організована програма зустрічі з метою презентації навчального закладу, здобутків та перемог. Зокрема, була проведена екскурсія кабінетами та лабораторіями аграрного центру, під час якої вони отримали інформацію щодо професій, яких навчають у нашому закладі, а також ознайомилися з умовами прийому документів.

Учні професії "Кухар, кондитер" радо пригощали гостей смаколиками власного виробництва, учні професії "Перукар, манікюрник" проводили майстер-класи з плетіння волосся та фарбування нігтів лаком.

Також усі присутні мали змогу відвідати алею літературних скульптур, де учні нашого навчального закладу представили себе в образах героїв творів української та зарубіжної літератури та ознайомилися із виставкою, де учні училища презентували власні вироби.

На завершення свята усі присутні були запрошені на святковий концерт, де наші учні продемонстрували свої таланти.

Вітаємо переможців Спартакіади України серед ПТНЗ з настільного тенісу

Попельську Світлану і Корнелишину Наталію за зайняте

І місце у парному розряді,

ІІІ місце - змішаному розряді,

ІІІ місце - в особистій першості.