У глибину століть разом з Володимиром Яворівським

Дата: 16.01.2019 14:42

16.01.2019 року у нашому навчальному закладі відбулася зустріч учнів з письменником, громадсько-політичним діячем, нашим земляком з Крижопільщини Володимиром Яворівським, який презентував свою нову книгу "В мене вечеряв Ісус".

Цікава розповідь про княгиню Ольгу перенесла учнів в сиву давнину, в ті часи, коли Київська Русь була ще язичницькою державою. І Ольга, київська княгиня, перша християнка на Русі, доклала багато сил, щоб підняти свою державу на вищий рівень.

Пан Володимир говорив про історію України, яку не раз перекроювали на догоду владі, змінювали історичні факти, замовчували правду.

Він побажав нашим учням, майбутнім аграріям, шанувати рідну землю, не бути байдужими, берегти пам'ять про минуле, бути гідними наших славних предків.