Вітаємо з Днем Вчителя

Дата: 01.10.2021 13:10

Вчитель… Яке маленьке слово, а скільки в ньому любові, добра і ніжності, терпіння та ввічливості - і це все справді так. Адже у кожного із нас він залишає немеркнучий слід. Хай буде слово освітянина завжди святим і чистим на землі. Нехай до нього, як до правди ідуть великі і малі.

І у цю святкову радісну годину вітать ми раді всю нашу родину.

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» займає гідне місце серед лідерів професійно-технічних закладів, а наші учні досягають високих результатів у науці, спорті та мистецтві. Саме завдяки невтомній праці викладачів нам завжди є чим пишатися.

Дорогі освітяни! Учнівський та педагогічний колектив, випускники нашого навчального щиро, сердечно вітають з Вашим професійним святом, з Днем працівника освіти. Зі святом Вас!