Здоровий спосіб життя

Рольова гра «Суд над шкідливими звичками»

З метою розширення знань учнів щодо згубної дії шкідливих звичок на організм людини, формування у підлітків здорового способу життя, виховання прагнення і готовності до позбавлення негативних рис характеру шляхом самовиховання вихователь гуртожитку Алексєєва В. І. провела рольову гру «Суд над шкідливими звичками».

10:57 10.11.2023

Здорова молодь - здорова нація

Вихователь Валентина АЛЕКСЄЄВА організувала в рамках Олімпійського тижня виставку матеріалів під девізом "Здорова молодь - здорова нація" і запросила здобувчів освіти до розмови про здоровий спосіб життя.

15:03 13.09.2022

Всесвітній день без тютюну

Годину спілкування "У полоні цигарки" до Всесвітнього дня без тютюну в групі №25 провела вихователь гуртожитку Нишпорська Валентина Борисівна. Метою заходу є виховання в дівчат негативного ставлення до тютюнопаління, бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критичо ставитися до своїх негативних вчинків. Захід сприяв виробленню в учнів навичків свідомого керування власною поведінкою та спонукав їх до роздумів.

12:26 31.05.2022