Трудове виховання

У ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" вже стало традицією щороку в листопаді місяці вшановувати працю хліборобів, українську паляницю, виплекану руками трудівників полів.

Виховувати в учнів любов до землі, до праці, до професії хлібороба, дбайливе ставлення до хліба; прищеплювати любов до рідного краю; розвивати творчі здібності учнів, сприяти формуванню в них естетичних смаків - основна мета заходу "Хвала рукам, що пахнуть хлібом", проведено 9 листопада 2017 року до Дня працівників сільського господарства вихователем гуртожитку Нишпорською В. Б.