Професійно-теоретична підготовка

Професійно-теоретична підготовка в групах будівельного напрямку

Я - викладачка спецдисциплін будівельних професій «Муляр», «Штукатур, «Лицювальник-плиточник» Дідук Ю. І. Моє завдання – підготовка якісних робітничих кадрів, які відповідають сучасним вимогам і можуть вирішувати складні виробничі завдання.

13:43 02.05.2022

Один тиждень дистанційного навчання здобувачів освіти групи № 25

Найбільш оптимальна та безпечна форма організації освітнього процесу в умовах воєнного стану — дистанційна. Тому учні групи № 25, які здобувають професію «Перукар (перукар-модельєр)», як і всі діти нашої країни, зараз здобувають освіту «в ґаджеті».

12:40 25.04.2022

Професійно-теоретична підготовка водіїв

02. 02. 2022 року проведено дистанційний урок з предмета "БУДОВА АВТОМОБІЛЯ" в групі № 31 з професії «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» (викладач Ковальчук В. М.). Тема уроку «Особливості будови кривошипно-шатунного та газорозподільного механізму двигуна автомобіля». Учні ознайомились з особливістю будови рухомих та нерухомих деталей КШМ та ГРМ, їх взаємного розміщення та кріплення.  Розглянуто відмінності у робочому циклі карбюраторного та дизельного двигунів, конструкції поршнів,  клапанів, що служить основою для подальшого опрацювання ТО та несправностей двигуна автомобіля і способів їх усунення.

08:36 03.02.2022

Професійно-теоретична підготовка трактористів

03. 02. 2022 року проведено дистанційний урок з предмета КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТУ МАШИН в групі № 11 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» (викладач Ковальчук В.М.). Тема уроку «Інструменти, обладнання та пристосування для проведення ТО та ремонту сільськогосподарської техніки».

08:19 03.02.2022

Професійно-теоретична підготовка манікюрників

01.02.2022р. в групі №35 викладач спецдисциплін Людмила Староха провела урок з предмета «Манікюрна справа» на тему «Підготовчі і заключні роботи». Метою уроку було сформувати в учнів знання про послідовність виконання підготовчих і заключних робіт під час надання манікюрних послуг.

08:19 02.02.2022