Родинно-сімейне виховання

Захід "Українська національна кухня"

Українська земля здавна славилась своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Наша національна кулінарія нараховує сотні рецептів. Гарним знанням національних страв України відзначились  майбутні кухарі групи №14 (майстер виробничого навчання Ганна Очеретнюк), підготували захід "Українська національна кухня". Здобувачі освіти познайомили присутніх із забутими українськими стравами, назви яких у наш час звучать досить дивно: лемішка, зубці, путря, кваша, шулики, шпундра, баба-шарпанина, сластьони, стовпці та ін. Під час заходу лунали вірші і пісні про хліб, сало, борщ, які є  основою традиційного народного. харчування.

15:02 29.02.2024

Флеш-моб "Підтримай українське!"

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Започатковане свято з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Жіночий колектив навчального закладу долучитися до флешмобу.

15:43 07.12.2023

Ми діти твої, Україно!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Сьогодні в ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр ПТО" була проведена лінійка приурочена до Дня захисту дітей. З привітальним словом до здобувачів освіти звернулася заступник з виховної роботи Світлана ВОЗНЮК. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих дітей внаслідок російської агресії. Також керівником фізичного виховання  Анатолієм КАЛАЧИКОМ був проведений благодійний забіг серед учнів та педагогів, де на усіх учасників на фініші чекав солодкий сюрприз.

14:32 01.06.2023

Благодійна допомога здобувачам освіти із числа ВПО

Наш навчальний заклад тісно співпрацює з Хмільницькою міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України. 13.01.2023 року до навчального закладу завітали представники цієї організації, які надали благодійну допомогу учням із числа ВПО, що проживають у гуртожитку. Здобувачі освіти отримали у подарунок мікрохвильову піч для облаштування побуту і забезпечення комфортних умов проживання. Педагоги та учні закладу висловлюють вдячність представникам міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України за підтримку, допомогу і турботу.

12:07 13.01.2023

Великий день – ВЕЛИКДЕНЬ

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним із головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою – віру, надію і любов. Цей світлий день треба зустрічати з чистою й відкритою душею, налаштованою на добро, очищеною від гріхів та поганих помислів. 20 квітня вихователем Алексєєвою В. І. було проведено бесіду «Великий день – ВЕЛИКДЕНЬ» із здобувачами освіти групи №33, які проживають у гуртожитку в онлайн режимі.

13:10 20.04.2022

Новий рік іде до нас

Новий рік і Різдво Христове-найтепліше і найрадісніше свято кожної родини. До них залюбки готуються всі. Особливо активними в підготовці до новорічних свят стали вихованці гуртожитку державного професійно-технічного навчального закладу «Хмільницький аграрний центр ПТО». З великим натхненням прикрашали вони свою затишну оселю, виготовляли іграшки, гірлянди, сніжинки, створюючи святкову атмосферу. Цікавим і насиченим було новорічне свято. Учні брали участь у різних конкурсах, відгадували загадки, складали прислів‘я. На завершення свята всі учні отримали солодкі призи, які подарувала дітям профспілка агропромислового комплексу.

11:29 24.12.2021