A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Вінницька область

Педагогічний колектив

Викладачі

Демянюк Анатолій Якович - директор, викладач основ галузевої економіки та підприємництва, спеціліст вищої категорії, старший викладач

Гаврилюк Жанна Анатоліївна- заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач спецпредметів, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Грабчак Лариса Іванівна - заступник директора з теоретичного навчання, викладач математики, інформатики, інформаційних технологій, спеціаліст вищої категорії

Вознюк Світлана Василівна - заступник директора з виховної роботи, викладач інформатики та інформаційних технологій, спеціаліст вищої категорії

Мар'євич Тетяна Іванівна - методист, викладач математики та астрономії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Вознюк Ігор Михайлович - старший майстер, викладач агротехнологій, спеціаліст першої категорії

Безпалько Олена Василівна - викладач спецпредметів, спеціаліст вищої категорії

Ковальчук Володимир Михайлович - викладач спецпредметів, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Грабчак Олег Михайлович - викладач "Захисту Вітчизни", будівельного та технічного креслення, керівник військової підготовки, спеціаліст вищої категорії

Григориця Сергій Михайлович - викладач технологій та інформаційних технологій, спеціаліст першої категорії

Голембівська Леся Романівна - викладач української мови та літератури, основ медичних знань, спеціаліст першої категорії

Гусаревич Антоніна Василівна - викладач математики, спеціаліст вищої категорії

Дідук Юлія Іванівна - викладач спецпредметів будівельних професій, спеціаліст вищої категорії

Загоровська Алла Афанасіївна -викладач хімії та біології, спеціаліст вищої категорії

Калачик Анатолій Іванович - керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, відмінник освіти України

Карпік Оксана Захарівна - викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Качалка Іван Євгенійович - викладач спецпредметів, спеціаліст другої категорії

Ковальська Наталія Петрівна - викладач історії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України

Козаченко Вікторія Едуардівна - викладач спецмалювання, спеціаліст другої категорії

Косіцька Світлана Володимирівна - викладач художньої культури, спеціаліст першої категорії

Куценко Сергій Борисович -  викладач спецпредметів, 11 тарифний розряд

Лукашева Любов Іванівна - викладач всесвітньої історії, основ трудового законодавства, основ правових знань, спеціаліст першої категорії

Лук'янчук Ліля Михайлівна - викладач англійської мови, спеціаліст першої категорії

Мар'євич Віктор Іванович - викладач фізики та електротехніки, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Поліщук Ігор Миколайович - викладач фізичної культури, спеціаліст першої категорії 

Речич Леонід Афанасійович - викладач охорони праці, спеціаліст вищої категорії

Сапун Ольга Василівна - викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Стаднійчук Світлана Анатоліївна - викладач англійської мови, спеціаліст другої категорії

Староха Людмила Вікторівна - викладач спецпредметів, спеціаліст другої категорії

Терещук Людмила Петрівна - викладач інформатики та спецпредметів, спеціаліст першої категорії


Майстри виробничого навчання

Вознюк Ольга Миколаївна - майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд

Войтюк Петро Анатолійович - майстер виробничого навчання з професій "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування", "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", 11 тарифний розряд

Гавлович Олексій Петрович - майстер виробничого навчання з професій "Лісник", "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", 11 тарифний розряд

Грищенюк Олександр Васильович - майстер виробничого навчання з професії "Водій автотранспортних засобів, 14 тарифний розряд

Дмитрієва Тетяна Іванівна - майстер виробничого навчання з професій "Кухар", "Кондитер", 13 тарифний розряд

Жук Марина Сергіївна - майстер виробничого навчання з професії "Манікюрник", 11 тарифний розряд

Жук Сергій Васильович - майстер виробничого навчання з професій "Муляр", "Штукатур", "Лицювальник-плиточник", 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії

Загоровський Олександр Степанович - майстер виробничого навчання з професій "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування", "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва",  14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії

Качалка Іван Євгенійович - майстер виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", 13 тарифний розряд

Кіріакіді Валентина Олексіївна - майстер виробничого навчання з професій "Кухар", "Кондитер", 14 тарифний розряд

Кузьмінська Наталія Костянтинівна - майстер виробничого навчання з професій "Перукар (перукар-модельєр)", "Манікюрник", 13 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії

Мироненко Валентина Семенівна - майстер виробничого навчання з професій "Муляр", "Штукатур", "Лицювальник-плиточник", 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії

Назарчук Віктор Миколайович - майстер виробничого навчання з професії "Водій автотранспортних засобів", 14 тарифний розряд

Ніколайчук Лідія Василівна - майстер виробничого навчання з професій "Кухар", "Кондитер", 11 тарифний розряд

Павук Анатолій Афіногенович - майстер виробничого навчання з професій "Муляр", "Штукатур", "Лицювальник-плиточник", 13 тарифний розряд майстер виробничого навчання ІІ категорії

Паламарчук Олександр Григорович - майстер виробничого навчання з професій "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування", "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", 12 тарифний розряд

Радецький Володимир Леонідович - майстер виробничого навчання з професій "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування", "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва",  14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії

Рябоконь Микола Олександрович - майстер виробничого навчання з професій "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування", "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва",  14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії

Очеретнюк Ганна Юріївна - майстер виробничого навчання з професій "Кухар", "Кондитер", 11 тарифний розряд

Чорна Марія Павлівна - майстер виробничого навчання з професії "Кухар", "Кондитер", 14 тарифний розряд

Шамрай Вадим Леонідович - майстер виробничого навчання з професій "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування", "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва",  11 тарифний розряд

Вихователі гуртожитку

Алексєєва Валентина Іванівна - спеціаліст вищої категорії

Нишпорська Валентина Борисівна - спеціаліст вищої категорії

Стороженко Людмилпа Ананіївна - 11 тарифний розряд


School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування