Патріотичне виховання

18 березня - 80 річниця звільнення Хмільницького району та м. Хмільника від німецько-фашистських загарбників

Минають десятиліття… Народжуються і виростають нові покоління українців. В пам'яті народу назавжди залишаться спогади про тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.

10:09 18.03.2024

Вечір- пам’ять «Уклін усім, хто рідний край боронить»

1 березня 2024 року вихователь гуртожитку Нишпорська В. Б. провела вечір-пам’ять «Уклін усім, хто рідний край боронить». Виховний захід присвячений героям, які закарбували на своїх скрижалях події, що не стираються в пам’яті народній.

15:10 01.03.2024

24 лютого – Друга річниця повномаштабного вторгнення Російської Федерації в Україну

Два роки тому, близько 3:40, на територію Луганської області зайшла перша колона російських танків, а сама Україна здригнулася від перших ворожих ракет на своїй території. Два роки насильства, жорстокості, терору та руйнування. Ми ніколи не забудемо перший шок від нападу, жах від здійсненого у Бородянці, Бучі та Маріуполі. Однак попри всі звірства та страждання, що тривають по всій країні, Україна стоїть непохитно.

08:25 24.02.2024

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела усьому світу гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен із них здійснив подвиг, віддав найцінніше – своє життя заради нової України.

13:30 20.02.2024

16 лютого Україна відзначає державне свято – День Єднання.

Це свято молоде. Цього року ми відзначаємо його втретє. У ньому немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуває особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні , як ніколи, попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

13:04 16.02.2024

22 січня - День Соборності України

22 січня наша учнівська молодь та викладачі разом із хмільничанами  зібралися біля пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди святкування Дня Соборності України. Люди взялися за руки та створили ланцюг національної єдності, продемонструвавши своє прагнення жити в одній, соборній та незалежній Україні. Наша єдність – наша зброя! У єдності зламаємо всі ворожі наміри. Переможемо! Ми- єдині!  Україна в нас одна!

15:51 22.01.2024

ПІД ЗАХИСТОМ ПОКРОВИ

28 вересня 2023 року здобувачі освіти І курсу групи №11Д під керівництвом викладача захисту України Грабчака О. М. взяли участь у заході щодо вшанування пам’яті воїнів УПА на Вінниччині у Трибухівському лісі. У програмі заходу «ПІД ЗАХИСТОМ ПОКРОВИ» були розповіді про рух опору в області та звучали повстанські пісні.

08:06 29.09.2023

Інтерактивна гра-вікторина «Захисник Вітчизни»

Шановні захисники і захисниці України, дякуємо вам за подвиг! Ви зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора. Завдяки вам Україна була, є і буде! Ми віримо у вас! Ми славимо вас!

15:58 27.09.2023

23 травня в Україні День Героїв

23 травня в Україні відзначають День Героїв - це день вшанування пам'яті всіх українців, які присвятили своє життя у боротьбі за волю й незалежність української держави. Учні навчального закладу в цей день вшанували пам'ять загиблих випускників навчального, які боронили, захищали Україну і віддали найдорожче - життя. Для здобувачів освіти, педагоги Світлана СТАДНІЙЧУК та Олександр ЗАГОРОВСЬКИЙ  підготували пам'ятні матеріали. Учні прониклись співчуттям і болем до родин наших героїв, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. "Слава Україні - Героям Слава!"

14:33 23.05.2023

14 березня  День українського  добровольця.

У минулому – люди різних професій із різним життєвим шляхом та історією. Зараз – героїчні воїни. І обов’язково настане час – стануть українськими переможцями. Українські добровольці, які за покликом серця стали на захист незалежності нашої держави і гідно боронять Україну разом з усіма бійцями наших сил оборони та безпеки.

11:32 14.03.2023