Патріотичне виховання

Виховна година "Пам'ять про Героїв - випускників живе  в наших серцях"

Щиро, емоційно, на одному диханні, на одній хвилі... На такій ноті пройшла виховна година "Пам'ять про Героїв - випускників живе  в наших серцях" Викладачі, майстри виробничого навчання, здобувачі освіти, об'єднані спільним болем, згадували цьогорічні події, які назавжди змінили життя українців. Вшанували  пам'ять  та самовідданість полеглих захисників - випускників навчального закладу,а також всіх загиблих у війні українців. Метою заходу було: берегти  й шанувати пам'ять про  великий подвиг героїв, необхідність висловлювати вдячність воїнам за нашу свободу та життя, виховувати почуття гордості за співвітчизників, які захищають свою рідну землю. Підготували захід викладач Стаднійчук С. А. та майстер виробничого навчання Загоровський О. С.

12:00 24.02.2023

Урок мужності «Небесна сотня. Вони загинули за Україну»

20.02.2023 року в групі №15 викладачами Лукашевою Л. І. та Бахіною А. В. було проведено урок мужності «Небесна сотня. Вони загинули за Україну» з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні,  виховання патріотизму, національної гордості та любові до України.

10:29 20.02.2023

22 січня – День Соборності України.

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.

12:40 20.01.2023

Україна соборна. Разом до перемоги!

19 січня 2023 року в читальному залі КЗ «Бібліотека для дорослих» пройшла година державності «Україно, молюсь за єднання, за соборність святую твою». До участі в заході долучилася учнівська молодь та викладачі навчального закладу (Вознюк С. В., Лукашева Л. І.,  Бахіна А. В., Стороженко Л. А.).

16:33 19.01.2023

День пам’яті та примирення

09.05.2022 року вихователем Стороженко Л. А. проведена виховна година в групі №21 до Дня пам’яті та примирення.

13:00 09.05.2022

Дякуємо всім, хто захищає Україну!

Учні та колектив ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» підтримує наші Збройні Сили України та висловлює їм величезну подяку за сміливість, мужність та стійкість.

10:02 18.04.2022

День рідної мови

Мова – одне із найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки, це -  душа нації, її генетичний код, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ.

14:30 21.02.2022

Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину

Якими ж є ми, українці? Яким є український менталітет? Які особливі риси української нації виявилися у різні часи історичного розвитку? Що саме ми маємо відроджувати і наслідувати? Що означає "Батьківщина" для кожного з нас?

14:49 16.02.2022