Чистота довкілля – у наших руках

Дата: 17.09.2021 17:00

Підтримання чистоти та порядку –  запорука міцшого здоров’я та краси нашого рідного краю. Це добре усвідомлюють педагоги та учні ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО», які відчувають особисту відповідальність за стан навколишнього середовища. Тому 17 вересня 2021 року, «озброївшись» робочим інвентарем, усі дружно вийшли, щоб спільними зусиллями навести лад на території навчального закладу. Основні роботи були  пов’язані з підмітанням доріжок, прибиранням сміття, сухого листя та гілок, з упорядкуванням клумб. Деякі учні працювали на збиранні яблук.

Чудова погода, блакитне безхмарне небо, приємне тепло - все це сприяло завзятій роботі, а веселий настрій додавав ще більшої наснаги кожному учаснику цієї благодійної акції.