Засідання школи майстра виробничого навчання

Дата: 06.05.2022 16:08

05.05.2022 р. відбулося засідання школи майстра виробничого навчання з теми «Моделювання процесу формування готовності майстра виробничого навчання до інноваційної діяльності», яке проводила методист навчального закладу Тетяна МАР’ЄВИЧ. У процесі засідання було поєднано лекційно-практичне заняття із наступною самостійною роботою. Така колективна форма методичної роботи використана з метою вироблення єдиного підходу до вирішення проблем, обговорення актуальних питань щодо освітнього процесу, вивчення і поширення педагогічної та науково-технічної інформації тощо.