Екскурсія до салонів краси м. Хмільник

Дата: 21.09.2021 15:25

Перукар здатний творити, створювати новий образ, тим самим надаючи людям задоволення. Недарма в даний час талановиті майстри отримують світову популярність на рівні з іншими творчими людьми.

Але що ж являє собою професія перукаря, якими якостями повинен володіти справжній професіонал?

21 вересня 2021 року учні ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти», які навчаються за професією «Перукар (перукар – модельєр) манікюрник», відвідали кращі перукарні м. Хмільника: салон краси «Glamour», «Kolibri» та приватне підприємство «Ecotoun». Екскурсію організували майстри виробничого навчання Кузьмінська Наталя Костянтинівна та Жук Марина Сергіївна.

Під час відвідування перукарень учні дізналися про особливості та специфіку професії,  ознайомилися із робочим процесом провідних перукарів та зустрілися із роботодавцями. Працівники перукарень із задоволенням  ділились з учнями секретами своєї  професійної майстерності, відповідали на запитання та давали поради усім бажаючим особисто.

Відвідавши перукарні, учні зрозуміли: щоб стати справжнім професіоналом  у сфері перукарського мистецтва, потрібно володіти багатьма якостями, які необхідно розвивати у процесі вдосконалення своєї майстерності: почуття кольору, естетичний смак, спостережливість, гарна зорова пам'ять, організованість, тактовність, вміння спілкуватися з людьми і знаходити вихід із складної ситуації.