Благодійна акція до дня Святого Миколай

Дата: 16.12.2021 15:21

День Святого Миколая – одне з найбажаніших дитячих свят. За кілька днів діти, зазвичай, пишуть Миколаю листи з побажаннями та очікують подарунки.

Продовжуючи благородну справу Святого Миколая, 16 грудня учні та колектив Державного професійно-технічного навчального закладу «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» спільно з Хмільницьким міським центром соціальних служб, службою у справах дітей Хмільницької міської ради традиційно напередодні свята завітали до кризових сімей, привітали дітей та подарували новорічні подарунки, книжки, фарби, олівці, зошити, іграшки та солодощі, випечені власноруч учнями.

Хочемо подякувати усім, хто подарував їм таке веселе та захоплююче свято доброти і милосердя! Маємо надію, що разом ми змогли створити незабутні враження!