Святий Миколай завітав у гості до групи №15

Дата: 19.12.2019 14:32

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори і дорослих є свято Миколая - щедре багате і по-справжньому родинне свято. Здавна живе в краї звичай, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати до хати і дарує дітям подарунки.

Завітав він і до учнів групи №15, що навчаються в ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр ПТО" за спеціальністю «Перукар (перукар -модельєр)», «Манікюрник».  За добрі справи і вчинки Святий Миколай дарував подарунки, а декому перепала і різочка. Він нагадав, що гарні справи робити ніколи не пізно.

Тож робімо добрі справи і будьмо для всіх взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти й милосердя!