Творіть добрі справи!

Дата: 20.12.2019 13:08

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора, - день Святого Миколая! Вже стало доброю традицією, що учні та викладачі ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» у цей день завітали до ДНЗ №3 «Сонечко» і районної дитячої лікарні, де з нетерпінням чекала дітвора на Святого Миколая. В оточенні казкових героїв  та з великим мішком подарунків Миколай завітав до діток. Казкові герої провели розваги з малечею: загадки, танці, а потім роздаючи подарунки Святий Миколай бажав дітям бути чемними і милосердними, вчитись робити добро, не ображати нікого. Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», веселий сміх щасливих дітей, очі, яких світились радістю.

Діти і керівники закладів дякували Миколаю, казковим героям та педагогам навчального закладу за подарунки та чудовий настрій, просили у Господа щасливої долі тим, хто подарував їм таке веселе, захоплююче свято доброти і милосердя!