Вчимося на минулому для майбутнього

Дата: 17.09.2021 12:15

16.09.2021 року учні ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» на чолі з вихователями Алєксєєвою В.І. та Нишпорською В.Б. відвідали історико-краєзнавчий музей м. Хмільника.

Багато цікавого дізналися наші вихованці в музеї. Вони поповнили свої знання з історії створення та розвитку України-Руси, нашого рідного міста, більш детально познайомилися із традиціями, звичаями та надбаннями українського народу.

Зворушливо слухали хлопці і дівчата розповіді про події Другої світової війни, про Бабин Яр. Здивували їх і сім чудес м. Хмільника. Захоплюючою була виставка бердичівської майстерні з техніки пресованої фольклористики Лариси Кравченко «У квітня райдуга у лузі».

Змістовні розповіді екскурсоводів музею сприяли вихованню в учнів почуття національного патріотизму, формування в них активної життєвої позиції, стійкості, гордості за свій мужній, героїчний український народ.