Знай наших!

Дата: 26.01.2022 12:04

Вітаємо викладача української мови та літератури Карпік Оксану Захарівну та її ученицю Бялковську Олександру, яка виборола ІІ місце в обласному етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

А також вітаємо викладача української мови та літератури Голембівську Лесю Романівну та її ученицю Джалілову Анастасію, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

Нехай щира любов до рідної мови та творчий вогник завжди живуть у ваших душах і допомагають підкорювати будь-які вершини.

Удачі та успіхів вам!