Участь учнів в Обласних етапах мовно-літературних конкурсів

Дата: 21.01.2022 12:01

14 та 21 січня 2022 року у ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» дистанційно пройшли XІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  й XXІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, метою яких є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, вихованню в молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури.

Здобувачі освіти Джалілова Анастасія (група №35) та Бялковська Олександра (група №25) взяли активну участь у випробуванні знавців творчості Тараса Шевченка і шанувальників українського слова. Бажаємо успіху й перемогиу даних конкурсах.