Подарунки дітям-сиротам від братів Юрчишиних до дня Сятого Миколая

Дата: 17.12.2021 12:00

Мабуть нема такої дитини, котра з нетерпінням не чекала б на Святого Миколая Чудотворця, адже за переказами саме він виявляє турботу про дітей і обдаровує їх подарунками.
Уже кілька років поспіль обов‘язки Святого Миколая у нашому місті беруть на себе брати-меценати депутат Верховної ради Петро ЮРЧИШИН та голова Хмільницької ОТГ Микола ЮРЧИШИН.
Саме завдяки їм у нашому навчальному закладі діти-сироти та діти з обмеженими можливостями і в цьому році отримали солодкі подарунки.
Велике вам спасибі, Петре Васильовичу і Миколо Васильовичу, за милосердя, за добрі справи, за бажання і вміння дарувати радість.
Хай береже вас Бог!