English lesson "To study further or go to work. What do you feel inclination to? Your calling"

Дата: 11.11.2021 12:00

11.11.2021 року викладачка англійської мови Стаднійчук Світлана Анатоліївна провела онлайн -урок у групі № 31 на тему "Навчатися далі чи йти працювати. До чого ти відчуваєш потяг? Твоє покликання."

Під час уроку учні ознайомились з новими лексичними одиницями, засвоїли різницю між синонімічними словами " work" та "job". Викладачка формувала в учнів потребу планувати своє життя, інтерес до майбутньої професії та бажання здобувати знання.