Дата: 11.10.2021 11:56

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад розпочато!

У ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» розпочато цикл учнівських олімпіад.

Всеукраїнські учнівські олімпіади стимулюють інтерес здобувачів освіти до поглибленого вивчення предметів, сприяють розвитку обдарованих учнів.
Зокрема, сьогодні стартував І етап  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Захід об’єднав тих, хто любить Україну, хто шанує творчість відомого всьому світу геніального митця.

На часі проведення Конкурсу надзвичайно важливе, бо він сприяє формуванню нового етичного мислення й поширенню українських цінностей. Тарас Шевченко став одним із творців української нації. Для багатьох поколінь українців поет був і залишається справжнім національним пророком, символом високих духовних можливостей української людини. Його спадщина – це «велика книга мудрості, книга любові до України». Слово Шевченка  невмируще й потужне, зрозуміле багатьом народам, а сила заповітів – живильна й невичерпна.

Бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів у  змаганнях.