Новий рік іде до нас

Дата: 24.12.2021 11:29

Новий рік і Різдво Христове-найтепліше і найрадісніше свято кожної родини. До них залюбки готуються всі.
Особливо активними в підготовці до новорічних свят стали вихованці гуртожитку державного професійно-технічного навчального закладу «Хмільницький аграрний центр ПТО». З великим натхненням прикрашали вони свою затишну оселю, виготовляли іграшки, гірлянди, сніжинки, створюючи святкову атмосферу. Цікавим і насиченим було новорічне свято.
Учні брали участь у різних конкурсах, відгадували загадки, складали прислів‘я.
На завершення свята всі учні отримали солодкі призи, які подарувала дітям профспілка агропромислового комплексу.